O nás
|| O nás || Náš tým ||

Cocktail & Music bar Žlutá opice

můžete ve Strakonicích navštěvovat již od roku 2007. Díky službám, které Žlutá opice poskytuje, se tento bar stal velice oblíbeným nejen pro obyvatele Strakonic. Žlutou opici najdete v centru Strakonic na Velkém náměstí. I díky své poloze se stal bar oblíbeným místem. Bar se nachází ve sklepním podlaží, tudíž poskytuje dokonalou souhru faktorů pro noční podnik. Několika schody z Velkého náměstí se dostanete do prostředí spoře a přitom zajímavě osvětleného. Čeká na vás dlouhý bar s nadstandardní nabídkou nápojů. Najdete zde  velký výběr jednotlivých značek alkoholu různých kvalit. Ne nadarmo se baru říká cocktail bar, nabízí též velký výběr míchaných nápojů a koktejlů připravovaných na profesionální úrovni. Nabízíme nespočet chutí, které uspokojí všechny zájemce o kvalitní a chutné pití. Každý měsíc na vás čekají zajímavé ceny na vybrané drinky.Posezení v baru zaručuje pohodlné sezení pro přibližně 70 návštěvníků. Bar je též oblíbeným místem pro oslavy, firemní večírky či posezení s přáteli.
Vítány jsou u nás všechny věkové katogorie nad 18 let věku.

Díky rekonstrukci, která proběhla v květnu 2011, se stal bar luxusním místem. Rekonstrukce byla rozsáhlá, designově kompetní. Změny se týkaly celého baru od podlahy po stop. Využity byly kvalitní metalické materiály.Díky nim se zákazník cítí příjemně a pohodlně.

Služby baru jsou vám k dispozici každou středu, pátek a sobotu od 20 hodin.

Děkujeme všem, kteří Žlutou opici navštěvují, doufáme, že si zachováme jijich přízeň a že budeme stále získávat přízeň nových a nových zákazníků.
Těšíme se na vaši návštěvu, pokusíme se udělat maximum pro to, abyste se ve Žluté opici cítili příjemně.